Dane kontaktowe

Usługi krawieckie
ul. Wyspowa 10
03-687 Warszawa
   <<klik mapka klik<<
Kontakt telefoniczny
mobile: +48 515 615 450

Godziny otwarcia
Pn - Pt 11:00 - 19:00
Sb 10:00 - 14:00

poprawkikrawieckie@interia.pl

Firma Poprawki Krawieckie Agnieszka Wierzbicka działa na Warszawskim rynku krawieckim od 12 lat, oferując szeroki wachlarz przeróbek krawieckich. Na terenie Warszawy do grona naszych klientów należą zarówno największe koncerny działające w branży odzieżowej jak Albione, Digel, Pako Lorente, Kubenz, Lavard, Lancerto jak również szereg klientów indywidualnych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Krawcowa / Krawiec

Miejsce pracy: 03-687 Warszawa Targówek, ul. Wyspowa 10

Opis stanowiska

  •    -  wykonywanie przeróbek krawieckich
  •    -  szycie miarowe

Wymagania

  •    -  dyspozycyjność
  •    -  komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  •    -  umiejętność podejmowania decyzji
  •    -  samodzielność, sumienność, chęć własnego rozwoju
  •    -  doświadczenie w przeróbkach krawieckich, szyciu miarowym mile widziane

Oferujemy

  •    -  pełnoetatowe zatrudnienie
  •    -  ciekawą i perspektywiczną pracę
  •    -  atrakcyjne wynagrodzenie

Pisemne oferty zawierające: CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres:

Poprawki Krawieckie Agnieszka Wierzbicka

03, 687 Warszawa ul. Wyspowa 10

lub

e-mail: poprawkikrawieckie@interia.pl

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.